Organizacja imprez

Organizacja imprez firmowych na Krakowskim Kazimierzu

Organizacja imprez

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY ORGANIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH, KOLACJI PO KONFERENCJACH, “SPOTKAŃ PO LATACH” ORAZ WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH.

Poza zwykłym zasiadaniem przy stole, proponujemy rozrywkę w postaci przedstawień wokalno-tanecznych i koncertów, które wprowadzają gości w imprezowy nastrój i wciągają do wspólnej zabawy. Proponujemy także rewię kabaretową z pięknymi tancerkami i największymi szlagierami kabaretowymi.

Oferta gastronomiczna

Jeśli chcecie państwo zaprosić swoich gości na coś oryginalnego, to zapraszamy na steki podawane na gorących kamieniach lawowych. To wspaniała zabawa kulinarna i niezapomniany smak własnoręcznie przygotowanej potrawy w gronie przyjaciół. Kuchnia nasza zapewnia menu jakie sobie wymarzycie. Współpracujemy z kucharzami wszelkich nacji.

Imprezy tematyczne

Najgorętszym trendem ostatnich sezonów są imprezy tematyczne. Motyw przewodni to świetny pomysł, aby zmienić schematyczne przyjęcia w pełną wrażeń i śmiechu imprezę, która zostanie na długo w pamięci uczestników. Imprezy tematyczne polegają na tym, że wszystkie elementy zabawy, czyli strój, dekoracje, jedzenie, drinki, muzyka, podporządkowane są jednemu motywowi przewodniemu.

Proponowane przez nas imprezy tematyczne to:

  • “Lata 20-te, lata 30-te”
  • “Impreza Wenecka”
  • “Wieczór cygański”
  • “Wieczór latynoamerykański”
  • “Wieczór hiszpański”
  • “Wieczór Irlandzki”

Wszystkie imprezy tematyczne posiadają swój program artystyczny, a na życzenie również zespół muzyczny w danym klimacie.

Wszelkie pytania​ odnośnie organizacji ​i​ ​ewentualne​ ​rezerwacje​ ​imprez​ ​pod numerem tel. 501-747-418
lub prosimy o kontakt przy pomocy formularza.

Napisz do Nas